Olej na desce, 20x24 cm. B. Krystyn. Rámováno.
o autorovi: 1919 – 2010
Malíř, grafik. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a monumentální malbu u prof. Filly na VŠUP v Praze. Zabýval se monumentální dekorativní a nástěnnou malbou, na Ostravsku maloval průmyslovou krajinu.