Bela Nemeth - Párové obrazy - Motivy z hospodářství

Olejomalby na dřevě, 8x12 cm. Signovány Nemeth Bela. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

119649. Párové obrazy - Motivy z hospodářství
Zbývá:29 dnů, 2 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč