Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Běla Kašparová. Olištováno.
Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti rodiny malířky.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1901 - 1967
Narodila se ve Vysokém Mýtě. Studovala AVU v Praze. Vyučovala kreslení na gymnáziu. Ve své tvorbě se věnovala hlavně figurální malbě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.