B. Reisner - Březový háj

Olej na kartonu, 42x42 cm, signováno vpravo dole B. Reisner, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

4064. Březový háj
Dražba ukončena:30.03.2016 21:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč