Asie - Váza

Nejdelší strana: 36 cm

Keramika, výška: 36 cm. Značeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.

Asie
116653. Váza
Dražba ukončena:02.06.2024 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.06.2024 15:46:44 1754
500 Kč 26.05.2024 10:03:06 15031