Asie 20. století - Váza s motivem stromů

Porcelán, výška 30 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Asie 20. století
95574. Váza s motivem stromů
Dražba ukončena:21.05.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč