Antonín Kroča - Žena

Olej na sololitu, 122x96 cm. Signováno vpravo dole Kroča 11.7.03. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

vydraženo velký formát
84938. Žena
Dražba ukončena:26.10.2022 20:26:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč