Antonín Kroča - Velká kytice

Nejdelší strana: 96 cm

Olej na sololitu, 96x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

87692. Velká kytice
Dražba ukončena:14.12.2022 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč