Antonín Kroča - Velká abstrakce

Nejdelší strana: 137 cm

Olej na sololitu, 137x122 cm. Signováno vlevo dole Kroča 123. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

vydraženo velký formát
117572. Velká abstrakce
Dražba ukončena:27.06.2024 22:24:39
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč