Antonín Kroča - Příroda

Olej na sololitu, 91x61 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

112573. Příroda
Dražba ukončena:10.03.2024 20:18:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč