Antonín Kroča - Pohled na vrch

Olej na sololitu, 61x78 cm. Signováno 13. pátek 9. 019 Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

83703. Pohled na vrch
Dražba ukončena:28.09.2022 20:08:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč