Antonín Kroča - Pohled na ves

Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vpravo dole Kroča 6.4.020. Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

101229. Pohled na ves
Dražba ukončena:03.09.2023 20:54:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč