Antonín Kroča - Pohled na ves

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na sololitu, 80x61 cm. Signováno vlevo dole Kroča 8.9. 020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

87867. Pohled na ves
Dražba ukončena:15.12.2022 21:38:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč