Antonín Kroča - Letní krajina

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na sololitu, 80x61 cm. Signováno vpravo dole 24.6.020 Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

82536. Letní krajina
Dražba ukončena:01.09.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč