Antonín Kroča - Kulečník

Olej na sololitu, 69x54 cm. Signováno vpravo dole Kroča 95. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

113561. Kulečník
Dražba ukončena:24.03.2024 20:41:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč