Antonín Kroča - Krajina

Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vpravo dole Kroča 8.5. 2020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

86250. Krajina
Dražba ukončena:30.11.2022 20:14:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč