Antonín Kroča - Kompozice

Lité laky na sololitu, 122x65 cm. Signováno vpravo dole Kroča 21. Nerámováno.

Nejdelší strana: 122 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

78975. Kompozice
Dražba ukončena:29.06.2022 22:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč