Antonín Kroča - Kompozice - příroda

Nejdelší strana: 94 cm

Olej na sololitu, 61x90 cm. Signováno vpravo dole Kroča 8.10. 01. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

110194. Kompozice - příroda
Dražba ukončena:21.01.2024 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč