Antonín Kroča - Erotika

Olej na sololitu, 55x31 cm. Signováno vlevo dole Kroča. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

113490. Erotika
Dražba ukončena:24.03.2024 20:06:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč