Antonín Kroča - Akt

Olej na sololitu, 122x90 cm. Signováno vpravo dole 21.1. 04 Kroča. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

vydraženo velký formát
86249. Akt
Dražba ukončena:30.11.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč