Antonín Kroča - Akt - rozverná

Nejdelší strana: 122 cm

Olej na sololitu, 122x96 cm. Signováno vpravo dole Kroča 01. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

vydraženo velký formát
82347. Akt - rozverná
Dražba ukončena:31.08.2022 20:13:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč