Alpy, 1. polovina 20. století - Kravský zvonec

Obevný kov, výška 15 cm včetně ouška, zdobeno vlnovkou.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Alpy, 1. polovina 20. století
94110. Kravský zvonec
Dražba ukončena:23.04.2023 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč