3x olej na kartonu, 2 olej na plátně fixovaném na kartonu,od 23x34 cm do 35x50 cm. 4x signováno 1x nesignováno. 3x rám, sklo, 2x rám, pasparta, sklo. Pozn.: Mírně poškozeno.