Alekov, Hauk, Akrman,.... - Konvolut 5 olejomaleb

3x olej na kartonu, 2 olej na plátně fixovaném na kartonu,od 23x34 cm do 35x50 cm. 4x signováno 1x nesignováno. 3x rám, sklo, 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Alekov, Hauk, Akrman,....
74028. Konvolut 5 olejomaleb
Dražba ukončena:27.02.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč