Afrika 20. stol. - Mísa na ovoce

Exotická dřevina, velmi kvalitní a s vysokou hmotností. Celková výška 23 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Afrika 20. stol.
92070. Mísa na ovoce
Dražba ukončena:12.03.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč