Adolf Born, Ctirad Stehlík, Zdenka Burgetová, Vladimír Suchánek, Jana Reinerová - Konvolut 7 grafických listů

7x litografie, od 13x10 cm do 14x20 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: 2x Born a 2x Reinerová stejný motiv.

129585. Konvolut 7 grafických listů
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:24.11.2024 21:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 14.11.2024 22:10:18 12714