.. - Zlacený rám

Vnější rozměr 19x25cm. Vnitřní rozměr 15x21 cm, světlost rámu: 14x20 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
91322. Zlacený rám
Dražba ukončena:05.03.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč