.. - Budík

Výška 10 cm. Neznačeno

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

..
88349. Budík
Dražba ukončena:08.01.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč