60.-70. léta

62312. Objekt

popis: Kombinovaná technika, výška 90 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:43:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč