20. století - Květináč se sloupkem

Nejdelší strana: 72 cm

Kamenina, výška květináče: 21 cm..Celková výška s květináčem: 72 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
119392. Květináč se sloupkem
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč