2. polovina 20.století - Exportní Satsuma

Glazovaná keramika ve tvaru košíku, ručně zdobená. Čínská produkce ze druhé půle 20. století. Béžový podklad s malbou polychromovaným emailem ve stylu pozdní satsuma (nishikide), naspodu značeno. Výška 24 cm, hrdlo koše 18,5 cm, dno o průměru 8 cm. Nepoškozeno, ve sbírkovém stavu.

2. polovina 20.století
88644. Exportní Satsuma
Dražba ukončena:22.01.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč