1. pol. 20. stol. - Konvolut lekárnických lahviček a doz

Sklo a keramika, 5 ks., velikost od 9 cm do 17 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
70876. Konvolut lekárnických lahviček a doz
Dražba ukončena:13.01.2022 22:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč