značeno Epiag - Tři grácie - 5 šálků s podšálky

Nejdelší strana: 5 cm

Porcelán, výška 5 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Epiag
153856. Tři grácie - 5 šálků s podšálky
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč