Josef Vondráček - Podzimní krajina

Olej na plátně, 40x70 cm, signováno vpravo dole Vondráček, rám.

1906, Zájezd u České Skalice - 1983, Česká Skalice

Pozn.: Malba poškozena.

3609. Podzimní krajina
Dražba ukončena:27.01.2016 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč