Wirad - Lov

Kombinovaná technika na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Wirad 2000. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 80 cm

Wirad
153827. Lov
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč