Josef Vondráček - Vesnice pod Orlickými horami

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole, rám.

1906, Zájezd u České Skalice - 1983, Česká Skalice

Pozn.: Získáno přímo od autora.

1639. Vesnice pod Orlickými horami
Dražba ukončena:26.11.2014 21:18:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč