Vojtěch Sedláček - Soubor 2 litografií

Litografie. 24x16 cm 1x signováno Vojt. Sedláček, 1x nesignováno. Pasparta.

Stav: Pasparty mírně poškozeny.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

Vojtěch Sedláček
302194. Soubor 2 litografií
Dražba ukončena:17.11.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (17.11.2019 9:55:07) 3227
500 Kč 09.11.2019 23:06:10 2559