Vojtěch Sedláček, Rembrandt, Karel Beneš, Josef Lada,... - Konvolut 11 grafických listů

Různé grafické techniky, od 12x19 cm do 32x46 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

153840. Konvolut 11 grafických listů
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč