Vítězslav Ruber - Země předků

Akryl na plátně, 60x50 cm Signováno vpravo dole Ruber. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1952
Malíř autodidakt, navštěvoval LŠU u prof. M. H. Heindlové, stýkal se s malíři R. Hliněnským a L. Ochrymčukem, hledá vlastní výraz. Vystavuje v moravských galeriích i v cizině (Itálie).

149845. Země předků
Dražba ukončena:04.12.2025 20:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 30.11.2025 20:41:15 11249