střední Evropa 20. stol. - Rodina

Nejdelší strana: 27 cm

Bronz, výška 27 cm, včetně podstavce. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci. Podstavec není připojen k soše.

střední Evropa 20. stol.
153825. Rodina
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč