Střední Evropa, 20. stol. - Dřevěný objekt

Nejdelší strana: 107 cm

Dřevo, výška 107 cm. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Střední Evropa, 20. stol.
153822. Dřevěný objekt
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč