Střední Evropa, 20. stol. - Busta dámy

Nejdelší strana: 47 cm

Bronz, výška 47 cm včetně podstavce. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

Střední Evropa, 20. stol.
153844. Busta dámy
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč