Sklárna Desná - Stolní lampa

Nejdelší strana: 23 cm

Sklo, kov, výška 23 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Elektrifikováno, bez záruky funkčnosti.

Sklárna Desná
150256. Stolní lampa
Zbývá:12 dnů, 4 hodin
Konec dražby:14.01.2026 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč