signatura nečitelná - Soubor 2 prací - Chalupy v podhůří

Oleje na kartonu, 26x36 cm do 60x 80 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

signatura nečitelná
302495. Soubor 2 prací - Chalupy v podhůří
Dražba ukončena:03.12.2019 20:13:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.12.2019 20:08:16 2475
500 Kč 03.12.2019 19:44:50 4508