signatura  nečitelná - Dívka v červeném šátku

Olej na plátně, 47x38 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
13594. Dívka v červeném šátku
Dražba ukončena:25.10.2017 21:27:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč