Šebor - Lesní partie v zimě

Olej na kartonu, 40x45 cm. Signováno vpravo dole Šebor. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 57 cm

Šebor
153848. Lesní partie v zimě
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč