různí autoři - Konvolut 5 olejomaleb

Olejomalby, rozměry od: 15x20 cm do 55x90 cm. Většina signována. Rámovány.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

různí autoři
153846. Konvolut 5 olejomaleb
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:52:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 18:46:02 17068