Mědirytina, 25x24 cm. Značeno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 41 cm
o autorovi: 1688 – 1766 Francouzský kartograf.
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci