přelom 19. - 20. stol. - Nástěnné zrcadlo v bohatě zdobeném rámu

80x52 cm.

Reprezentativní nástěnné zrcadlo v původním dřevěném rámu s černě tónovaným podkladem a zlacenými profilacemi. Rám je tvarovaný se zaoblenými rohy, dekorovaný plastickými květinovými rohy a jemnou perlovcovou lištou, které zrcadlu dodávají výraznou, salonní eleganci. Vhodné jako dominantní prvek do chodby, ložnice či obývacího pokoje – skvěle funguje i v moderním interiéru jako kontrastní solitér.

Materiál: dřevo, polychromie/zlacení, skleněná zrcadlovina
Stav: zrcadlovina se stopami stáří (místy mapy/šmouhy), rám s patinou a drobnými oděrkami; zadní strana původní. Skutečný stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

přelom 19. - 20. stol.
153861. Nástěnné zrcadlo v bohatě zdobeném rámu
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč