Ota Moravec

66390. Pálení bramborových natí

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Ota Moravec 47. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1903. Studoval soukromě u malíře J. Petra a L. Czordáka, poté na pražské AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč