Ondřej Rada - Magické setkání

Olej na sololitu, 25x37 cm. Signováno dole uprostřed Ondřej Rada 2012. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

doporučujeme
153850. Magické setkání
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč